Wakacje Turcja jaki hotel polecacie?

hotel

Wybieramy się na wakacje do Turcji i szukamy jakiegoś hotelu, w którym będziemy mogli się zatrzymać na dłużej. Znaczy na dwa tygodnie, bo tylko tyle urlopu udało się nam zdobyć. Szukamy więc najlepszego hotelu i stąd rodzi się pytanie, który hotel najlepiej wybrać? Gdzie jechać i co zobaczyć? Przeczytaliśmy nawet poradnik jak wybrać hotel na wakacje w Turcji i dlatego wrzucamy ten wpis tutaj. Liczymy na to, że ktoś pomoże nam i podzieli się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Spis treści

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie hotele są dla nas dobrym wyborem. Wiemy, że coś, co dla niektórych jest doskonałą miejscówką, dla nas nie musi taką być. Nasze oczekiwania odnośnie hotelu w Turcji są następujące:

  • Powinien być przyjazny dla rodzin z dziećmi. Mamy dwójkę dzieci w wieku 8 i 10 lat. I nie wymagamy specjalnego traktowania. Wystarczy, że będą dwa osobne pokoje. Tak, aby można było odpocząć w spokoju od siebie.
  • Nie musi być z widokiem na morze, ale powinien być blisko plaży. Tak, aby spacer na nią nie zajmował więcej niż 10 – 15 minut. To ważne, bo uwielbiamy się opalać i pływać w morzu.
  • Jeśli chodzi o wyżywienie to ideałem byłoby, gdyby w hotelu był chociaż jeden posiłek. Śniadanie. Dopuszczamy też opcję śniadań i kolacji, a także all inclusive. Ale nastawiamy się na jeden posiłek.
  • Hotel nie musi mieć basenu, gdyż nie spędzamy nad basenem zbyt wiele czasu. Jak już napisaliśmy, wybieramy raczej odpoczynek na plaży i pływanie w morzu.
  • Dodatkowym atutem będzie niezbyt wielka odległość od centrum miasta. Chodzi o dostępność restauracji, sklepów, barów. Lubimy spacerować i zwiedzać. Wycieczki fakultatywne ogarniemy we własnym zakresie, tylko chcemy mieć co robić wieczorami. Spacer do jakiejś kafejki, która serwuje dobre ciastka może zająć nam nawet godzinę. :)

To chyba najważniejsze nasze oczekiwania. I szukamy takiego hotelu, który je spełni. Blisko plaży, z jednym posiłkiem, dwa pokoje. No i powinien być czysty i zadbany. Ale to chyba oczywiste, że nie chcemy spędzać czasu w brudnym hotelu. Jeśli macie jakieś miejscówki warte uwagi, wrzucajcie je w komentarzach. Będziemy wdzięczni.