foto

Sauna czy łaźnia turecka co wybrać?

Sauna czy łaźnia turecka, co wybrać? Nie każdy wie, ale sauna i łaźnia turecka mają różne korzenie. Sauna wywodzi się z Finlandii,.

Zobacz więcej ...

foto

Jaka jest temperatura w Turcji w grudniu?

Jaka jest temperatura w Turcji w grudniu? Nie każdy lubi spędzać zimę w kraju. Co prawda niektórzy uwielbiają śnieg i mrozy, ale zdecydowana większość woli cieplejsze.

Zobacz więcej ...

foto

Wakacje za granicą bez biura podróży

Wakacje za granicą bez biura podróży Najczęściej wybierając się na wakacje za granicę decydujemy się na skorzystanie z usług biura podróży.

Zobacz więcej ...

foto

Wycieczka fakultatywna do Pamukkale

Wycieczka fakultatywna do Pamukkale Czy będąc na wakacjach warto wybrać się na wycieczkę do Pamukkale? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Oczywiście, że.

Zobacz więcej ...

foto

Pogoda Turcja na co trzeba się przygotować w listopadzie i grudniu?

Wybierając miejsce na wakacyjny wypoczynek chcemy cieszyć się piękną i słoneczną pogodą. Nikt nie.

Zobacz więcej ...

foto

Wycieczka fakultatywna do Stambułu

Wycieczka fakultatywna do Stambułu Kiedy już kilka razy będziecie w Turcji na wakacjach i się zdążycie w niej zakochać, przyjdzie moment, w którym.

Zobacz więcej ...

foto

Ile kosztuje lot balonem w Turcji

Ile kosztuje lot balonem w Turcji Na wakacje jedziemy po to, aby wypocząć i naładować akumulatory pozwalające nam na intensywną pracę.

Zobacz więcej ...

foto

Jak zachować się na lotniku lecąc

Jak zachować się na lotniku lecąc do Turcji z biurem podróży Godziny, a czasem nawet dni poszukiwań nie poszły na marne. Wakacje znalezione, termin określony,.

Zobacz więcej ...

foto

Turcja najlepszy wybór na wakacje 2018

Turcja najlepszy wybór na wakacje 2018 Sezon wakacyjny powoli zbliża się ku końcowi, ale nadal wiele osób szuka odpowiednich miejsc na wakacje. Zresztą wakacje nie w każdym.

Zobacz więcej ...

foto

Jak zachować się w hotelu na wakacjach?

Jak zachować się w hotelu na wakacjach? Nareszcie wyjechaliśmy na zasłużony odpoczynek. Tym razem zrezygnowaliśmy z odpoczynku w kraju, na rzecz egzotyki. Wylądowaliśmy.

Zobacz więcej ...