Gdzie łowić ryby na wakacjach w Turcji?

Nie każdy zapalony wędkarz może spędzić wakacje tak jak lubi. Bardzo często musi się liczyć z opinią swojej rodziny. Żona i dzieci namawiają go na egzotyczne wakacje. Chcą się bowiem opalać, pływać w ciepłym morzu i dobrze bawić. Jakoś nie przemawia do nich perspektywa spędzenia czasu nad zimnym jeziorem. Nie podobają się im wczesne pobudki, czy spanie w namiocie. Wtedy taki wędkarz musi się zastanowić, co dla niego jest najważniejsze. Czy oddawanie się swojej pasji, czy może spokój w domu i wakacje w ciepłych krajach bez łowienia ryb? Znając życie, większość ulegnie i zdecyduje się na drugi wariant. Wszak święty spokój nie ma ceny.

Spis treści

Na szczęście jest jeszcze trzecie rozwiązanie. Tym rozwiązaniem są wakacje w Turcji. Wybierając się do Turcji mamy pewność, że pogoda będzie wspaniała. Plaża wygodna i doskonała do tego, aby się opalać. Morze ciepłe i wkoło będzie pełno atrakcji. Ale to oczywiście nie wszystko. Trzecie rozwiązanie jest o tyle atrakcyjne, iż nie jest związane z koniecznością z rezygnacji ze swojego hobby.

Nie wszyscy bowiem wiedzą, ale w Turcji można łowić ryby i nie trzeba do tego specjalnych pozwoleń. Nie musimy też zabierać ze sobą do samolotu wędek i innych akcesoriów. Wszystko albo kupimy na miejscu, albo po prostu wypożyczymy. Dzięki czemu można połączyć odpoczynek z rozrywką. Kiedy rodzina będzie jeszcze spała, można się wymknąć i łowić ryby w morzu. To niesamowita przygoda i świetne przeżycie. Wiedząc, że łowienie ryb na wakacjach w Turcji jest możliwe, warto się więc tam wybrać na wakacje.

Ale łowienie z brzegu to jedno, a łowienie ze statku to drugie. Tak, bez problemu można wybrać się na wycieczkę fakultatywną by łowić ryby ze statku. Można wziąć na taką wycieczkę całą rodzinę. Żona będzie się opalała i pływała w morzu, dzieci będą szalały na pokładzie, a tata będzie spokojnie i wygodnie łowił ryby. Takie wakacje to doskonała sprawa.